Oddíl cyklistiky

Činnost cyklistického oddílu byla oficiálně zahájena rokem 2009. Jeho posláním je zvýšit popularitu samotné organizace, rozšířit zájem o tento sport a zejména soustředit zájemce o stejný druh aktivity. Samotnému vzniku předcházela společná MTB vyjížďka několika členů na sklonku roku 2008, završena koupelí ve Vltavě, kde bylo dáno jasně najevo kudy se náš tým nechce v dalších letech ubírat.
Pro tento rok čítá oddílová základna vice něž 15 aktivních členů, kteří jezdí především pro radost, ale samozřejmě se budou snažit i o nějaké úspěchy. Závodíme na silnici či v terénu a účastníme se jak jednorázových závodů, časovek a maratónů tak i krátkých etapáků. Při trénincích a závodech nás můžete rozpoznat dle níže vyobrazených týmových dresů.
V neposlední řadě patří k našim aktivitám pořádání jarních soustředění a cyklovýletů na průsmyky Alp. Dále organizujeme závod a cyklovýlet pro děti a juniory.
Pokud jsi vášnivý cyklista, chceš se účastnit nějakých závodů a hodláš proto to i pro sebe něco udělat, rádi tě uvítáme mezi námi.

Dobročinná sbírka na opravu budovy sokolovny v obci Zdiby
Opravme společně naši sokolovnu!
2018-08-16 21:05:59 - číst článek
Přestavba sokolovny začíná
Ahoj přátelé. Radujte se s námi! 6.8. nám byla zaslána smlouva poskytovatelem dotace (MŠMT) na slibovanou př...
2018-08-08 18:45:33 - číst článek
Sokolové na ČT4
2018-07-19 10:12:30 - číst článek
Sportovky ukončeny
Sportovky pro cvičební rok 2017/2018 byly ukončeny. Přejeme všem krásné prázdniny.
2018-06-21 18:28:54 - číst článek