XVI. Všesokolský slet 2018 – info

Proběhne od 1.7- 6.7.2018. Slavnostně jej zahájí průvod historickým centrem Prahy, který vyrazí 1.7. v 10 hodin z Václavského náměstí.

V dalších dnech je připraveno plno kulturních a společenských akcí. Podrobné informace naleznete zde

Hromadná cvičení proběhnou ve dnech 5. a 6.7.

Ve čtvrtek 5.7. od 21:00 hodin můžete sledovat večerní provedení hromadných tělocvičných skladeb za scénického osvětlení. Mezi účastníky jsou přihlášeni hosté z České republiky i ze zahraničí.

V pátek 6.7 od 14:00 hodin uvidíte odpolední provedení hromadných tělocvičných skladeb včetně skladeb pro nejnižší věkové kategorie. Následovat bude slavnostní zakončení XVI. všesokolského sletu 2018.

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportál přes aplikaci Home Ticket: zde