Poděkování za oslavy 100 let naší sokolovny

1. Milí příznivci sokola, v neděli proběhla oslava ke 100 letům sokolovny. Moc děkujeme všem, kteří se na ní podíleli. Kristina Skulínková vytvořila tématické omalovánky, Adam Sigmund namaloval dobový obrázek sokolovny (vytiskli jsme ho na pohledy), Magda Česneková vyrobila pamětní placky, Andrea Neradová napsala vtipný scénář na téma „sokolové ve Zdibech“, který nám ochotníci (a mladí sokolové) sehráli a Adléta Černá předvedla dechberoucí vzdušnou akrobacii. Bylo i divadýlko pro děti. Markéta Wiesnerová zpestřila oslavy minutovými vstupy, kdy jsme si mohli zacvičit třeba i vsedě. Přišel pan farář požehnat sokolovně na dlouhá léta, starosta župy Barákovy pochválil naši jednotu za aktivitu a starostka obce Zdiby řekla pár slov k naší dlouholeté tradici. Kaštánek připravil tvořivý koutek, trenéři všestrannosti pro Vás připravili sokolský odznak zdatnosti, mladé sokolky – Pája, Verča, Evča a Katka připravily výstavu o historii budovy, Hanka Panchártková s Janou Adámkovou vedly komentované prohlídky po sokolovně a divadelní spolek Divoch nám sehrál představení Dorty a lízátka. Největší dík a obdiv však patří našim hasičům! Za posledních několik dní toho moc nenaspali kvůli pomoci při záplavách, ale i tak dorazili na naši oslavu v plné parádě a velitel ocenil vzájemnou dlouhodobou spolupráci – DĚKUJEME!